Studium v Praze


Vážení, společnost AZ smart s.r.o. si Vás dovoluje informovat, že činnost našeho vzdělávacího centra je s platností od 30. 11. 2016 po 18letém působení zastavena.

 

Vzdělávací centrum AZ SMART Vám v Praze pro školní rok 2016/17 nabízí tyto typy zaměření kurzů: 

 


Komplexní přípravné studium Právo, OSP Scio a společenských věd

Sobotní přípravné studium v Praze
Jedná se o intenzivní, komplexní a promyšlenou přípravu ke studiu na právnických fakultách, vhodné pro maturanty i ostatní zájemce - tzv. "nultý ročník právnických a policejních VŠ"
Přijímáme přihlášky na školní rok 2016/17 >>


Komplexní přípravné studium psychologie a společenských věd (psychologie, sociologie, historie, OSP Scio)

Sobotní přípravné studium v Praze
Jedná se o intenzivní, komplexní a promyšlenou přípravu ke studiu na humanitních oborech vysokých škol, vhodné pro maturanty i ostatní zájemce - tzv. "nultý ročník filozoficko-pedagogických fakult VŠ"
Přijímáme přihlášky na školní rok 2016/17 >> 


Komplexní přípravné studium na ekonomické obory VŠ (všeobecný přehled, matematika, angličtina)

Sobotní přípravné studium v Praze
Jedná se o komplexní, velmi efektivní a promyšlenou přípravu ke studiu na ekonomických oborech VŠ (VŠE, ČZU...), vhodné pro maturanty i ostatní zájemce - tzv. "nultý ročník ekonomických vysokých škol"
Přijímáme přihlášky na školní rok 2016/17 >> 


Komplexní přípravný kurz ke studiu lékařských a přírodovědných oborů VŠ

Sobotní přípravné studium v Praze
Přípravný kurz se sobotní výukou dvakrát v měsíci připravující na studium všeobecného, zubního a veterinárního lékařství, fyzioterapie, farmacie a přrodověných oborů VŠ - "nultý ročník lékařských oborů vysoké školy"
Přijímáme přihlášky na školní rok 2016/17 >>  


Přihlaste se online

Reference

 • Dana Kuchařová
  studentka ekonomie a managementu
  Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za přípravu na VŠ. Jsem přijata ne Ekonomicko-správní fakultu v Pardubicích, na další rozhodnutí ještě čekám...
 • Lenka Papírníková
  Můžu hlásat jen samé chvály, také díky Vašim sobotním přípravným kurzům jsem byla přijata na právnickou fakultu UK.
 • Martin Topinka
  student oboru lékařství
  Dobrý den, letos jsem absolvoval denní přípravu na příjimací řízení v oboru lékařství. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem lektorům a celé firmě AZ-smart
 • Kudláčková Hana
  matka studentky
  Dcera studovala psychologii, tento rok byla přijata na Pedf UK na všechny tři podané přihlášky Zsv, biologie, výchova ke zdraví se zaměření na vzdělávání (psychologie,biologie). Děkuji za přípravu
reference
Next
Prev

Partneři

 

ISIC

Vítejte v AZ SMART

Činnost společnosti AZ SMART je od 30. 11. 2016 po 18letém působení zastavena. Zaujímala na vzdělávacím trhu v ČR přední postavení.

AZ SMART je institucí akreditovanou ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR - Čísla jednací: MSMT-6421/2016-1/154, MSMT-6422/2016-1/155 pro pořádání rekvalifikací. Vzdělávací centrum AZ SMART je institucí řádně zařazenou ve vyhlášce č. 19/2014 Sb., o zápisu vzdělávacích institucí do seznamu vedeného pro účely státní sociální podpory a důchodového pojištění a o studiu v jednoletých kurzech cizích jazyků s denní výukou (statut studenta).

Studentská sekce