Studium v Praze


Vzdělávací centrum AZ SMART Vám v Praze pro školní rok 2016/17 nabízí tyto typy zaměření kurzů: 

 


Komplexní přípravné studium Právo, OSP Scio a společenských věd

Sobotní přípravné studium v Praze
Jedná se o intenzivní, komplexní a promyšlenou přípravu ke studiu na právnických fakultách, vhodné pro maturanty i ostatní zájemce - tzv. "nultý ročník právnických a policejních VŠ"
Přijímáme přihlášky na školní rok 2016/17 >>


Komplexní přípravné studium psychologie a společenských věd (psychologie, sociologie, historie, OSP Scio)

Sobotní přípravné studium v Praze
Jedná se o intenzivní, komplexní a promyšlenou přípravu ke studiu na humanitních oborech vysokých škol, vhodné pro maturanty i ostatní zájemce - tzv. "nultý ročník filozoficko-pedagogických fakult VŠ"
Přijímáme přihlášky na školní rok 2016/17 >> 


Komplexní přípravné studium na ekonomické obory VŠ (všeobecný přehled, matematika, angličtina)

Sobotní přípravné studium v Praze
Jedná se o komplexní, velmi efektivní a promyšlenou přípravu ke studiu na ekonomických oborech VŠ (VŠE, ČZU...), vhodné pro maturanty i ostatní zájemce - tzv. "nultý ročník ekonomických vysokých škol"
Přijímáme přihlášky na školní rok 2016/17 >> 


Komplexní přípravný kurz ke studiu lékařských a přírodovědných oborů VŠ

Sobotní přípravné studium v Praze
Přípravný kurz se sobotní výukou dvakrát v měsíci připravující na studium všeobecného, zubního a veterinárního lékařství, fyzioterapie, farmacie a přrodověných oborů VŠ - "nultý ročník lékařských oborů vysoké školy"
Přijímáme přihlášky na školní rok 2016/17 >>  


Přihlaste se online

Anketa

Dostali jste se letos na VŠ?

Reference

 • Dana Kuchařová
  studentka ekonomie a managementu
  Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za přípravu na VŠ. Jsem přijata ne Ekonomicko-správní fakultu v Pardubicích, na další rozhodnutí ještě čekám...
 • Lenka Papírníková
  Můžu hlásat jen samé chvály, také díky Vašim sobotním přípravným kurzům jsem byla přijata na právnickou fakultu UK.
 • Viktoria Paladič
  Chci poděkovat všem lektorům za jejich přátelský a kompetentní přístup, což pro mne, jako pro cizinku, bylo velmi důležité.
reference
Next
Prev

Partneři

 

ISIC

Vítejte v AZ SMART

Vzdělávací centrum AZ SMART vstupuje do 19. roku svého působení ve vzdělávací sféře, a to na třech místech republiky - v Praze, Brně a Ostravě, vždy v centrální části města. Zaujímá na vzdělávacím trhu v ČR přední postavení a nadále upevňuje svou pozici.

AZ SMART je institucí akreditovanou ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR - Čísla jednací: MSMT-6421/2016-1/154, MSMT-6422/2016-1/155 pro pořádání rekvalifikací. Vzdělávací centrum AZ SMART je institucí řádně zařazenou ve vyhlášce č. 19/2014 Sb., o zápisu vzdělávacích institucí do seznamu vedeného pro účely státní sociální podpory a důchodového pojištění a o studiu v jednoletých kurzech cizích jazyků s denní výukou (statut studenta).

Studentská sekce